Korzystamy z plików „cookies” w celu poprawy jakości działania strony. Przy korzystaniu z newslettera lub formularzy gromadzimy dane wyłącznie na potrzeby realizacji usługi. Treści zewnętrzne (takie jak filmy YouTube) mogą podlegać politykom prywatności ich dostawców. W dowolnym momencie możesz wyłączyć cookies w ustawieniach przeglądarki.

22.08.2025 | Bawimy się w RCK oraz ZS przy Teatralnej w Pile

Aktualności

Warsztaty Origami na Pilkonie

Warsztaty Origami na Pilkonie

Odkryj magię składania papieru z Adrianną Rykaluk

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i sztuki na wyjątkowe warsztaty origami podczas tegorocznej edycji Pilkonu! To niezwykła szansa, by zgłębić tajniki tradycyjnej japońskiej sztuki składania papieru w inspirującej, kreatywnej atmosferze festiwalu.

Podczas zajęć towarzyszyć Wam będzie Adrianna Rykaluk – ceniona artystka, która od ponad dziewięciu lat z pasją zajmuje się origami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i niezwykłemu podejściu, Adrianna potrafi zarazić miłością do tej sztuki zarówno początkujących, jak i zaawansowanych uczestników.

Czego możesz się spodziewać?

  • Poznasz podstawowe i zaawansowane techniki origami, w tym czytanie diagramów i zastosowanie różnorodnych metod składania papieru.
  • Pod okiem ekspertki wykonasz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele origami – od prostych figur, aż po skomplikowane konstrukcje, które robią wrażenie na każdym miłośniku tej sztuki.
  • Przekonasz się, że origami to nie tylko manualna precyzja, lecz także sposób na wyciszenie, pobudzenie kreatywności i rozwinięcie cierpliwości.
  • Zyskasz pewność, że każdy krok procesu zostanie dokładnie omówiony i pokazany – nie zgubisz się wśród zgięć i fałd!
  • Zabierzesz do domu własnoręcznie wykonane prace, które mogą stać się oryginalną ozdobą lub prezentem dla bliskich.

fot. Lilianna Art

Sprzedaż biletów dostępna na naszej stronie: sklep.pilkon.pl

Logo Pilkon
22.08.2025 | Bawimy się w RCK oraz ZS przy Teatralnej w Pile