Zagraj w prototyp Heroes of Might and Magic 3: The Board Game

Zagraj w prototyp Heroes of Might and Magic 3: The Board Game

Heroes of Might and Magic 3 przeniesione na planszę. Nareszcie! Archon Studio, nasz rodzimy producent nowoczesnych gier planszowych i modeli, zaprasza na Pilkon, gdzie będziecie mieli możliwość zagrania w prototyp gry Heroes of Might and Magic 3: The Board Game. Kultowa w Polsce gra długo czekała na swoją planszową adaptację. Na Pilkonie będziecie mogli nie tylko porozmawiać z jej twórcami, oddanymi fanami pierwowzoru, ale przede wszystkim zagrać w wersję prototypową i dodać swoją cegiełkę do jej rozwoju, przekazując swoje wrażenia. Wszyscy fani Heroes, widzimy się już za tydzień!
Czytaj dalej...
Blok Dalekowschodni gotowy!

Blok Dalekowschodni gotowy!

W końcu jest, pełna rozpiska atrakcji w Bloku Dalekowschodnim! Moc atrakcji dla wszystkich miłośników kultury dalekiej Azji oraz osób, które zawsze chciały dowiedzieć się, skąd taka popularność japońskiej popkultury. Na tegoroczną edycję Pilkonu powraca Blok Dalekowschodni. Co to oznacza? Sporą liczbę godzin przegadanych o kulturze wschodniej, warsztaty z tradycyjnych gier japońskich, kuchnię azjatycką, konkursy, karaoke oraz okazję do dziesiątek rozmów z zapalonymi fanami mangi i anime. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Bloku Dalekowschodniego.
Czytaj dalej...
Gry na Pilkonie

Gry na Pilkonie

Być może tego nie widać, ale większość naszego pilkonowego zespołu to zapaleni miłośnicy gier video. Jasne, zawsze przyjemnie jest poturlać kostkami z przyjaciółmi, porozrzucać karty i wywrócić pionki, ale nic nie jest w stanie zastąpić pierwszych taktów muzyki z Final Fantasy albo nostalgicznej eskapady w Super Mario Bros. Na Pilkonie oprócz nowszych konsol typu PlayStation, Xbox czy Nintendo Wii, będziecie mogli także zagrać w klasyki z NES-a, SNES-a albo Commodore 64. Nie zabraknie gier akcji, RPG czy ruchowych. Organizacją panelu z grami video, w tym przede wszystkim grami retro, zajmuje się nasz partner Koszalińskie Retro Komputery & Konsole. Ale Pilkon…
Czytaj dalej...