Minął już tydzień od zakończenia Pilkonu, a my jeszcze nie możemy ochłonąć. Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie pilkonowych relacji!

Podsumowując drugą edycję Pilkonu należy z wielką przyjemnością stwierdzić, że powstaje w Pile kolejna, cykliczna impreza skupiająca dzieci, młodzież i całe rodziny z Piły, a w przyszłości zapewne nie tylko z Piły ale także z okolic i subregionu, która z pewnością na stałe wpisze się w kalendarz imprez miejskich. Z niecierpliwością czekamy na trzecią i kolejne edycje. Wielkie brawa dla Organizatorów i do zobaczenia za rok na Pilkonie 🙂

J. Oburota na stronie Urzędu Miasta Piły.

Uczestnicy są bardzo zadowoleni z atrakcji i samej organizacji imprezy, dlatego też po prostu chce się tu być. Pilski konwent gier i fantastyki oferuje dużo więcej niż nazwa wskazuje. To mydło i powidło, ale w pozytywnym tych słów znaczeniu.

Marika Naskręt dla Powiatowego Portalu Informacyjnego.

Czy było warto? TAK. Czy będziemy za rok? Oczywiście. Organizacja świetna, atmosfera jeszcze lepsza oraz dużo wspomnień, które sprawiają, że nie możemy doczekać się przyszłego roku i wiemy, że nie jesteśmy osamotnieni. Jeśli zastanawialiście się czy warto przyjechać mówimy: Już zacznijcie się pakować na kolejną edycję.

Autorzy bloga literackiego Księganna.

Galerie zdjęć:

Relacje wideo:

Jeśli natknęliście się na inne relacje, galerie lub nagrania – piszcie śmiało, uzupełnimy nasze zestawienie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *