Pilkon to nie tylko gry bez prądu!

Choć może tego nie widać, większość z naszego pilkonowego zespołu to zapaleni miłośnicy gier wideo. Jasne, zawsze przyjemnie jest poturlać kostkami z przyjaciółmi, porozrzucać karty i wywrócić pionki, ale nic nie jest w stanie zastąpić pierwszych taktów muzyki z Final Fantasy albo nostalgicznej eskapady w Super Mario Bros.

W porównaniu z poprzednim Pilkonem, nasza oferta wideo uległa znacznemu rozszerzeniu. Oprócz nowości w postaci Playstation, Xboxa czy Nintendo Wii, będziecie mogli zagrać w klasyki z NES-a, SNES-a albo Nintendo 64. Nie zabraknie gier akcji, ruchowych, tanecznych, przewidziana jest nawet jedna elektroniczna gitara! Organizacją pawilonu (a co!) z grami wideo, w tym przede wszystkim grami retro, zajmuje się solidna ekipa z Retro Gamer Polska.

Oprócz tego specjalną gratkę przygotowali dla Was nasi przyjaciele ze Szczecineckiego Klubu Fantastyki. Podczas konwentu będą starali się przekabacić młode, podatne umysły na mroczną religię starych komputerów powstałych w czasach, gdy Windows XP nie śnił się jeszcze nawet programistom Microsoftu. Zapraszamy na nostalgiczną karuzelę wszystkich, nie tylko mężczyzn po trzydziestce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *