W piątek zapraszamy na seanse filmowe poprzedzone trailerem filmu krótkometrażowego naszej lokalnej stacji TV Asta.

Deathgazm

Horror, reż. Jason Howden, rok produkcji 2015

Po umieszczeniu matki w szpitalu fan heavy metalu Brodie (Milo Cawthorne) zostaje wysłany do swojego bardzo religijnego wujka Alberta (Colin Moy) i ciotki Mary (Jodie Rimmer). Na miejscu ma problem z dostosowaniem się do wymagań rodziny, na dodatek nękany jest przez kuzyna Davida (Nick Hoskins-Smith). Mimo trudności zakłada zespół „Deathgasm” z nowo poznanymi kolegami Zakkiem (James Blake), Dionem (Sam Berkley) i Gilesem (Daniel Cresswell). Gdy włamują się oni do miejscowego, opuszczonego domu, odkrywają, że mieszka tam potajemnie jeden z ich idoli, kontrowersyjny muzyk Ricki Daggers (Stephen Ure). Daggers daje im magiczny arkusz z nutami, po czym zostaje zamordowany przez kultystów poszukujących tego ważnego skrawka papieru. Nie wierząc w czarną magię, członkowie zespołu grają mroczną melodię i nieświadomie przyzywają króla demonów. Razem ze swoim zespołem i Mediną (Kimberley Crossman), w której jest zadurzony, Brodie musi znaleźć sposób, by pokonać piekielnego demona

The Houses October Built

Horror, reż. Bobby Roe, rok produkcji 2014

Co roku w halloweenową noc, w Stanach Zjednoczonych tysiące nawiedzonych domów zostaje otwartych dla zwiedzających. Zorganizowane w przeróżnych miejscach mroczne atrakcje przyciągają tłumy ludzi pragnących przeżyć najbardziej przerażającą noc w swoim życiu. Nawet liczne niebezpieczne wypadki mające miejsce w czasie zwiedzania nie zniechęcają żądnych wrażeń osób. Grupa przyjaciół postanawia znaleźć najstraszniejsze z proponowanych atrakcji. W tym celu udają się w podróż i trafiają na objazdową trupę, która w swoich działaniach zaciera cienką granicę między wyreżyserowanymi wydarzeniami, a prawdziwym koszmarem. Przyjaciele z pomocą kamery dokumentują całą podróż.

Southbound

Horror, reż . Roxanne Benjamin, rok produkcji 2015

Antologia pięciu powiązanych ze sobą opowieści. Pustynia gdzieś w USA staje się miejscem niebezpiecznych przygód dla grupki osób. Mitch (Chad Villella) i Jack (Matt Bettinelli-Olpin) w ucieczce przed tajemniczymi zjawami trafiają do miasteczka, z którego trudno się wydostać. Członkiniom zespołu muzycznego (Fabianne Therese, Nathalie Love, Hannah Marks) w drodze na koncert psuje się auto. Pomoc oferuje tajemnicze i ekscentryczne małżeństwo. Lucas (Mather Zickel) potrąca nocą na drodze dziewczynę. Próbując jej pomóc, trafia do opustoszałego szpitala. Danny (David Yow), poszukując zaginionej siostry, trafia do miasteczka wyrzutków. Daryl (Gerald Downey) chce spędzić urlop z rodziną w wynajętym motelu. Spokój burzy im najście zamaskowanej trójki obcych.

Echo

reż. Tomasz Janczar, rok produkcji 2019

Obsada: Anna Bieżyńska, Robert Gulaczyk, Michał Krzywicki, Magdalena Biegańska, Rafał Cieluch, Dagmara Brodziak, Ewa Wyrzykowska i inni.

Trailer krótkometrażowego dramatu psychologicznego w klimacie neo-noir.

Młoda kobieta, po przebytej chorobie próbuje odnaleźć się w zastanej rzeczywistości. Nie wszystko wydaje się jednak takie jak przedtem…

Po premierze spotkanie z Twórcami i krótkie Q&AJ

www: https://tvasta.pl/echo/

Facebook https://www.facebook.com/44echo

Instagram https://www.instagram.com/echo_movie/

Twitter https://twitter.com/echo_film