Noclegownia

Jak wiecie Pilkon w tym roku to dwa dni świetnej zabawy z fantastyką i nie tylko. W związku z tym mamy dla Was przygotowaną noclegownię!

Jeśli chciałbyś odwiedzić nasz konwent, ale mieszkasz na końcu świata (na przykład w Szczecinie) i obawiasz się, że nie znajdziesz bezpiecznej przystani na obcej pilskiej ziemi – od dziś możesz spać spokojnie. I to w samym sercu Pilkonu.

W naszej noclegowni mamy dla Was 100 miejsc. Zgłoszenia należy wysyłać na koordynacja@pilkon.pl – uznawane wg kolejności z pierwszeństwem osób z poza Piły. Oferujemy sale na pierwszym piętrze, z milutką wykładziną i łazienkami nieopodal. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą śpiwór, karimatę, szczoteczkę do zębów i ulubione śpiochy, a my zagwarantujemy Ci bezpieczeństwo, bieżącą wodę i solidny kawałek podłogi. Możemy też zaśpiewać Ci kołysankę (jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń).

Jeśli nie zmieścisz się pod dachem, nie przejmuj się. Masz może namiot? A lubisz go rozbijać? Świetnie się składa, ponieważ cały ośrodek otoczony jest zieloniutką trawką, na której aż się prosi by wypoczywać! (brak limitu miejsc

A dla tych, którzy uważają, że sen jest dla słabych, przez całą noc czynna będzie wypożyczalnia gier planszowych, zaś niezmordowany klub Andromeda przeprowadzać będzie nocne sesje gier RPG – ponieważ ktoś musi czuwać, aby spać mógł ktoś!

Do zobaczenia na Pilkonie