Jak wiecie Pilkon to trzy dni świetnej zabawy z fantastyką i nie tylko. W związku z tym mamy dla Was przygotowaną noclegownię!

Jeśli chciałbyś odwiedzić nasz konwent, ale mieszkasz na końcu świata (na przykład w Szczecinie) i obawiasz się, że nie znajdziesz bezpiecznej przystani na obcej pilskiej ziemi – od dziś możesz spać spokojnie. I to w samym sercu Pilkonu.

Oferujemy namioty wojskowe i łóżka polowe znajdujące się w wiosce postapo. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą śpiwór, karimatę, szczoteczkę do zębów i ulubione śpiochy, a my zagwarantujemy Ci bezpieczeństwo, bieżącą wodę i prysznice. Możemy też zaśpiewać Ci kołysankę (jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń).

Liczba miejsc w noclegowni jest ograniczona. Zgłoszenia należy wysyłać na koordynacja@pilkon.pl – uznawane według kolejności z pierwszeństwem osób spoza Piły.

Jeśli nie zmieścisz się w namiocie wojskowym, nie przejmuj się. Masz może namiot? A lubisz go rozbijać? Świetnie się składa, ponieważ cały ośrodek otoczony jest zieloniutką trawką, która aż się prosi by na niej wypoczywać! (brak limitu miejsc

A dla tych, którzy uważają, że sen jest dla słabych, przez całą noc czynna będzie wypożyczalnia gier planszowych, zaś niezmordowany RPG w Pile przeprowadzać będzie nocne sesje gier RPG – ponieważ ktoś musi czuwać, aby spać mógł ktoś!

Miłych snów na Pilkonie!