Znany też jako „laserowy paintball” – to realistyczna gra symulująca pole walki. Nazwa laserowy paintball, nie do końca jest trafna, bo z tradycyjnym paintballem wspólne ma jedynie zasady gry.

Emocje związane z tą atrakcją zapewni wam Power Bank z piły.

Poczuj się ja John Rambo! Wchodząc do gry, otrzymujesz karabin i hełm wyposażone w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji działania sprzętu wchodzisz do Pilkonowej Areny, gdzie zaczyna się gra. Drużyny znajdują się w swoich „bazach” po przeciwnych stronach labiryntu. Po trafieniu przez przeciwnika hełm diodami w kolorze danego zespołu. Ty dla potwierdzenia celności dostajesz potwierdzenie dźwiękowe z karabinu. Wtedy gracz przeciwny zostaje czasowo wyłączony z gry i musi aktywować się ponownie po określonym czasie, po powrocie do swojej bazy lub uzdrowiony przez medyka ze swojego zespołu.

Wiązka podczerwieni jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, dlatego też gra nadaje się idealnie dla wszystkich niezależnie od wieku i predyspozycji. Gra przeznaczona dla tych wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację!

 

Sobota 10:00-20:00, Niedziela 11:00-16:00