Andromeda

Pilski klub fantastyki Andromeda to zespół doświadczonych ludzi, którzy tworzyli lub brali udział w stowarzyszeniach miłośników fantastyki od wielu lat. W tym roku przygotował dla nas wiele ciekawych atrakcji:
 
 

GRY BITEWNE

SOBOTA 10:00-19:00
NIEDZIELA 11:00-16:00
 
Mordheim: Akcja gry toczy się w mieście Mordheim które po uderzeniu komety stało się areną krwawych walk o cenny minerał i pozostawione skarby.
Prowadzący: Alan Sierhej
 

Batman Miniatures Games: Dołączysz do Mrocznego Rycerza by walczyć przeciwko gangsterom, którzy terroryzują Gotham? Albo przyłączysz się do swoich wrogów, by sprowadzić ciemność i chaos na ulice miasta?
Prowadzący: Bartłomiej Jasiński

Project Z: Walcz, aby przetrwać na porzuconych ulicach postapokaliptycznego świata, zamieszkanego przez nienaturalne stworzenia pragnące pożreć Twoje ciało. Zbieraj cenne zaopatrzenie, walcząc przeciwko zmarłym i żywym. Nie ma żadnych praw, nie ma żadnych zasad, tylko walka!
Prowadzący: Bartłomiej Jasiński

The Walking Dead: Zmierz się z hordą zombie w klasycznej, mrocznej odsłonie znanej z filmów i komiksów!
Prowadzący: Bartłomiej Jasiński

Wsparcie stołów Bitewnych: Basia Marciniak, Patryk Szymański
 
 
 

RPG

Dungeons & Dragons: Grupa poszukiwaczy przygód zejdzie do podziemi by pokonać potwory i odzyskać skradziony skarb.
Mistrz Gry: Rafał Rogoziński
(sobota 10:00-11:30; 14:50-16:00; niedziela 14:30-17:00; Sesja otwarta)
 
Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron: Wciel się mieszkańca Westeros i przeżyj emocjonującą przygodę w świecie znanym z książek i serialu.
Mistrz Gry: Rafał Rogozinski
(sobota 12:00-14:30; Sesja zamknięta)
 
Wiedźmin gra wyobraźni: Wiedźmini, czarodziejki, strzygi i inne intrygi. To i wiele więcej czeka na Was w grze osadzonej w świecie Andrzeja Sapkowskiego.
Mistrz Gry: Rafał Rogozinski
(sobota 16:30-19:00; Sesja zamknięta)
 

Zew Cthulu: Gracze wcielają się w Badaczy Tajemnic – ludzi, którzy stykają się z napawającymi grozą Mitami Cthulhu. Ich celem jest rozwiązywanie mrocznych zagadek, odkrywanie niezwykłych reliktów zapomnianych cywilizacji, badanie bluźnierczych i zakazanych ksiąg oraz powstrzymywanie niebezpiecznych kultów. Na ich drodze stoi wiele niebezpieczeństw, a wśród nich rozmaite potwory z Wielkimi Przedwiecznymi na czele.
Mistrz Gry:Bartłomiej Jasiński
(sobota 21:00 nocna sesja zamknięta)

Władca Pierścieni: Hobbity, elfy, orki, krasnoludy i oczywiście ludzie czekają na Was w Tolkienowskim Śrudziemiu.
Mistrz Gry:Rafał Rogozinski
(niedziela 11:00-13:30, sesja zamknięta)

 
 

MALOWANIE FIGUREK

Pokaz malowania figurek: Marzyliście by wasze figurki z gry wyglądały wyjątkowo i dawały +10 do klimatui +5 do respektu pośród geeków? Przyjdź na nasz pokaz by nauczyć się jak malować figurki pod okiem naszej fachowej ekipy!
(sobota 10:30-18:00; niedziela 12:00-14)
 
Konkurs malowania figurek: Każdy z was będzie mógł spróbować swoich sił w malowaniu figurek pod okiem naszych instruktorów, którzy miłą chęcią podpowiedzą jak pomalować wasze figurki by zajęły pierwsze miejsce!
(sobota 11:00-17:00; niedziela 14:00 rozstrzygniecie)
Obsada: Maciej Dywel, Dominik Soczewka, Michał Koltęga
 
Sesja otwarta: Pokazowa przygoda rozegrana „z marszu” przy stanowisku Andromedy z licznymi pomocami (figurki, plansze kolorowe kostki).
 
Sesja zamknięta: Sesja „za zamkniętymi drzwiami” po wcześniejszym zapisie. Zapisy od soboty godz. 10 przy stanowisku Andromedy. Liczba miejsc ograniczona (od 2 do 4) na sesję.