Pilkon 2017 z dniem wczorajszym dobiegł końca! Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy naszej inicjatywie.
 
Przede wszystkim dziękujemy Nadnoteckiemu Instytutowi UAM w Pile,
Regionalnemu Centrum Kultury w Pile oraz władzom Miasta Piła, bez wsparcia których organizacja tego konwentu byłaby niemożliwa.
 
Dziękujemy sponsorom: Colours Factory – the print za gadżety reklamowe, Credo i Jackowi Bogusławskiemu za ufundowanie nagród na konkurs cosplay, Polhaus za konstrukcję komiksowej fotobudki i pozostałym firmom, które zdecydowały się zainwestować w nasze przedsięwzięcie – nie tylko w sposób materialny.
 
Dziękujemy mediom: patronom TV ASTA oraz Radio ESKA za emisję naszych spotów reklamowych, a także innym rozgłośniom i portalom za pozytywne relacje z imprezy.
 
Serdeczne podziękowania należą się naszym gościom, którzy zechcieli zjechać z najdalszych zakątków Polski, aby tylko uświetnić nasz konwent: Szczecineckiemu Klubowi Fantastyki oraz Retro Gamer Polska za udostępnienie mnóstwa świetnych konsol, Chaos Games za wspaniały games room, Bractwu Rycerzy Bezimiennych – Drużynie Wojów Grodu Wałcz za zrobienie wsi (w tym pozytywnym sensie, rzecz jasna!), zespołowi Żmij za bajeczny koncert oficjalny i przepyszny nieoficjalny after pod chmurką, Czytelni Komiksów i Gazet NOVA za stworzenie spokojnego zakątka na złapanie oddechu, Szkole Policji w Pile za świetne pokazy i piękne okazy… robaczków na szpilkach, Frajdzie – edukacji poprzez zabawę za niesamowite konstrukcje z klocków LEGO®, Dorigami za krzewienie szlachetnej sztuki składania papieru, Maginarium za fantastyczny sklep, wydawnictwom Black Monk Games oraz Portal za gry i turnieje, Pilskiemu Klubowi Fantastyki Andromeda za wciągające sesje RPG i malowanie figurek, oraz wszystkim innym wystawcom, którzy uczynili nasze dni – oraz nasz konwent – piękniejszymi.
 
Nie możemy zapomnieć o prelegentach, którym dziękujemy za poświęcony czas i niezwykłą, interesującą i różnorodną tematykę wykładów oraz warsztatów, od K-popu poprzez pochówek wampiryczny aż po Deep Dark Web; specjalne podziękowanie dla Mariusza Czubaja, autora kryminałów, którego spotkanie autorskie przekształciło się w spontaniczny stand-up.
 
Dziękujemy naszym nieocenionym jadłodajniom i wodopojom: Manufakturce Smaku, M. G. Burgerowi Piła oraz Wyspiarzowi, dzięki którym nie zapomnieliśmy, że poza posiłkiem dla ducha ważny jest też posiłek dla ciała.
 
Szczególnie serdeczne podziękowania kierujemy do wolontariuszy i animatorów, którzy poświęcili mnóstwo czasu i energii, aby konwent przebiegał bezproblemowo; czy to sprzedając i kontrolując wejściówki, czy to prowadząc wypożyczalnię gier planszowych, czy to pilnując stanowisk z konsolami, czy to po prostu będąc wszędzie tam, gdzie potrzebna była pomoc, jak na superbohaterów przystało.
 
A najbardziej dziękujemy Wam, drodzy Uczestnicy, bez których całe to zamieszanie nie miałoby sensu. Dzięki temu, że sami jesteście fantastyczni, my możemy być fantastyczni dla Was!
 
Do zobaczenia w przyszłym roku na Pilkon 2018 – w tym samym miejscu i o tej samej porze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *