Pamiętajcie o zgodzie rodziców na udział w konwencie!

Pilkon to nie tylko zabawa, fascynacja i czysta magia, ale także, a może przede wszystkim – bezpieczeństwo. Nasz konwent zorganizowaliśmy tak, by był przyjazny dorosłym, nastolatkom i całkiem małym dzieciom, które broń boże nie mają nic wspólnego z krasnoludami!

Żeby skutecznie zadbać o bezpieczeństwo potrzebujemy Waszego współdziałania. Dlatego bardzo prosimy, by wszystkie osoby niepełnoletnie (które nie mają ukończonych 18 lat) zaopatrzyły się w zgody rodziców lub prawnych opiekunów. Zgodę można pobrać w formacie PDF lub DOC pod tym adresem. Tam też znajduje się dokładny poradnik, jak zgoda powinna wyglądać.

Zgodę należy okazać podczas wejścia na konwent, gdy będziecie mieli zakładane nasze pilkonowe opaski na rękę. Brak zgody uniemożliwia wzięcie udziału w imprezie. Przykro nam, ale takie są zasady.

Korzystając z okazji przypominamy o podstawowych środkach ostrożności. Jeśli cierpicie na jakąś chorobę i przyjmujecie specjalne leki – miejcie je ze sobą! Wypełnijcie również odpowiednie miejsce w druku zgody rodziców. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, a taka informacja ułatwi nam udzielenie ewentualnej pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *