Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było, gdyby rzeczywistość była grą, a każda napotkana na ulicy osoba mogła zaoferować Ci specjalną misję do wypełnienia – już za tydzień będziesz mógł się o tym przekonać na naszym fantastycznym konwencie.

Mieszkańcy osady Biała Runa organizują właśnie doroczny festyn, zgodnie z pradawną tradycją, według której drugi tydzień września to czas oddawania czci duchowi pobliskiego lasu. Według starej legendy Duch Lasu w czasie festynu ukazuje się w osadzie pod postaci posążka Kryształowego Jelenia.  Podobno szczęśliwiec, który go odnajdzie, będzie mógł poprosić Ducha, aby ten spełnił jego życzenie…

Brzmi fantastycznie? I tak też będzie! W Grze czekają na Ciebie rozmaite zadania, podstępne łamigłówki, intensywne interakcje, intryga z podwójnym dnem i bajeczne nagrody – czyli wszystko to, czego oczekuje się od typowego RPGa.

Pamiętaj jednak, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę i niebezpiecznie jest podróżować samemu. Pełną listę imion i nazwisk członków drużyny (do 4 osób) wraz z epicką nazwą Waszej kompanii prześlij nam na adres konkurs@pilkon.pl, w tytule wpisując „Gra Pilkonowa”. Możesz też zgłosić się pierwszego dnia konwentu – w sobotę 9 września – w pilkonowej wypożyczalni gier planszowych, ale tylko do godz. 12:00, bowiem o 12:00 rozpoczyna się zabawa.

Opis i zasady Gry dostępne są tutaj.

Podążaj za jeleniem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *